LG'den Yeni Akıllı Telefon LG Velvet!

Güney Koreli teknoloji devi LG, son yıllarda yaşadığı olumsuzluklardan dolayı şirket düşüşe geçmişti. Fakat tekrardan canlanmak için yeni hamleler yapıyor. LG, yeni cihazı olan Velvet için tanıtım videosu yayımladı.

LG'den Yeni Akıllı Telefon LG Velvet!

Güney Koreli teknoloji şirketi olan LG, geçenlerde LG Velvet'e ait bazı tanıtım materyalları paylaşmıştı. 5G destekli amiral gemisi olarak adlandırılan LG Velvet'in tüm detaylarıyla birlikte ilk kez bir tanıtım videosu yayımlandı.

LG Velvet Tanıtım Videosu

Cihazın arkasında üç adet kamera bulunuyor ve gerçekten güzel bir kamera tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Ana kameranın etrafındaki çember dikkat çekiyor. Diğer iki kamera da ana kameranın altına yerleştirilmiş gibi duruyor. Arka kapak tasarımı da parlak gözüküyor. Diğer iki kamera'nın altında ise LED flaş ışığı yer alıyor.

LG Velvet'in, arka alt tarafında LG logosu konumlandırılmış ve cihazın kıvrımlı olduğu da gözlerden kaçmıyor. Cihazda yine görmeye alışık olduğumuz Type-C girişi, 3,5 mm kulaklık girişi ve hopörler ızgarası bulunuyor.

Cihazın ön tarafında ise çentikli tasarıma sahip bir ön kamera yer aldığını görüyoruz. LG Velvet'in işlemcisi Qualcomm Snapdragon 765G 5G olduğunu biliyoruz.Bildiğimiz bir diğer şey ise LG Velvet dört renk ile piyasaya çıkacak. Bunlar siyah, kırmızı, mavi ve beyaz.