Enes Batur YouTube'da ki tahtını kaptırdı! Birinci Oyuncak Avı!

YouTube Türkiye'de en büyük bireysel aboneye sahip olan Enes Batur, YouTube'da ki tahtını başka bir kanala kaptırdı.

Enes Batur YouTube'da ki tahtını kaptırdı! Birinci Oyuncak Avı!

Youtube Türkiye'de en çok "bireysel" aboneye sahip olan Enes Batur, eğlence temalı videolar çekerek ülkemizde popüler bir kanal olmuştu. Enes Batur ülkemizde son yıllarda YouTube'dan sinemaya, sinema'dan şarkıcılığa gibi çeşitli platformlarda da karşımıza çıkmayı başarmıştı. 12,7 milyon abonesiyle Kafalar, Deli Mi Ne?, Reynmen, OHA diyorum! gibi birçok kanaldan daha fazla abonesi olduğunu görüyoruz. Enes Batur, krallık tahtını Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalına kaptırdı.

Zirvede Enes Batur yok artık! Oyuncak Avı var!

Oyuncak Avı kanalı 2014 yılında kurulmuş. 2014 yılından beri aktif şekilde YouTube'a hemen hemen 3-4 günde bir video atıyor. Oyuncak Avı adlı kanal, şu anda 14,2 milyon abonesiyle YouTube'da ki ikinci büyük kanala sahip. Kafaları karıştıran olay ise Oyuncak Avı adlı kanalın birkaç ay içindeki verileri.

Socialblade verilerine göre, Oyuncak Avı isimli kanal son 30 günde 8.72 milyon abone kazanmış:

Sosyal medya istatistikleri ve analizlerini yapan Socialblade verilerine göre, Oyuncak Avı adlı çocuk kanalı son 30 günde 8.72 milyon abone kazamış. Oyuncak Avı,15 Nisan 2020'de 5.48 milyon aboneye sahipken bir sonraki gün yani 16 Nisan 2020'de 14.2 milyon aboneye sahip oluyor.